6 czerwca gościliśmy w murach naszej Biblioteki pisarza, dziennikarza i okazało się świetnego rozmówcę – Wojciecha Chmielarza.

Głównym pretekstem była premiera jego najnowszej powieści kryminalnej pt. „Zbędni”.

Pisarz opowiadał o swoim warsztacie twórczym, poprzednich powieściach, pomysłach i najbliższych planach (Autor jest w procesie kończenia czwartej książki z serii „Bezimienny”. Myśli również o powrocie do serii komisarza Mortki w 2025 roku).

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego spotkania na portalu tarnow.ikc.pl

Serdecznie dziękujemy sympatykom jego twórczości za przybycie i zapraszamy do sięgania po jego powieści – dostępne również w naszej Bibliotece Akademickiej :).

Poniżej fotorelacja z tego wydarzenia. Autorami zdjęć są: Dominika Opioła, Monika Batko oraz Dariusz Dudzik.