1 marca br. mia艂o miejsce kolejne spotkanie z dr Wand膮 Matras-Mastalerz z Instytutu Nauk o Informacji Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.

馃搶 Temat spotkania: Literatura jako przestrze艅 do dialogu. Ekologia s艂owa w komunikacji i (nie)porozumieniu spo艂ecznym.

馃搶 Miejscem spotkania by艂a Czytelnia G艂贸wna Biblioteki Akademii Tarnowskiej.

Pani dr Wanda Matras-Mastalerz obok pracy dydaktycznej w Uniwersytecie pe艂ni wiele innych funkcji. Jest m.in. Prezesem Zarz膮du Polskiego Towarzystwa Biblioterapeutycznego we Wroc艂awiu, kierownikiem Zespo艂u ds. Bada艅 nad Ksi膮偶k膮 w ramach O艣rodka Bada艅 nad Mediami UP w Krakowie, kierownikiem kurs贸w z zakresu biblioterapii i bajkoterapii.

Poni偶ej prezentujemy kr贸tk膮 fotorelacj臋 z tego wydarzenia. Zapraszamy r贸wnie偶 do obejrzenia fotorelacji na stronie facebookowej Biblioteki.

Wr贸膰 do g贸ry