Zapraszamy do korzystania z portalu Baza Wiedzy AT

WEJDŹ DO BAZY

Baza gromadzi przede wszystkim informacje o różnego typu publikacjach nauczycieli akademickich zatrudnionych w Akademii Tarnowskiej, ale jest również mostem wiedzy informującym o ich osiągnięciach dydaktycznych, artystycznych i aktywności zawodowej. W Bazie katalogowane są także obronione prace dyplomowe realizowane na studiach I i II stopnia, a w repozytorium uczelnianym są umieszczane tylko te prace, co do których uzyskano prawa autorskie.

Baza Wiedzy jest jednocześnie planowana jako repozytorium uczelniane, umożliwiające archiwizację w wersji cyfrowej pełnych tekstów opublikowanych prac naukowych i dydaktycznych, w szczególności monografii, podręczników, raportów i rozdziałów zamieszczonych w tych wydawnictwach, artykułów z czasopism oraz innych utworów będących rezultatem działań związanych z zatrudnieniem w AT. Dostęp do tych utworów ograniczać mogą tylko warunki określone w umowach pomiędzy autorami i właścicielami praw majątkowych do dzieła (wydawcy, instytucje finansujące badania).

Baza umożliwia również rejestrację i archiwizację danych badawczych, informacji o projektach, grantach, organizowanych konferencjach i wydarzeniach.

Głównym celem tworzenia Bazy Wiedzy AT jest zapewnienie łatwego dostępu do informacji o działalności naukowej, badawczej i dydaktycznej pracowników Uczelni.

Za organizację prac związanych z Bazą Wiedzy AT odpowiadają Koordynator Uczelniany, koordynatorzy wydziałowi i zespół redaktorów odpowiedzialnych za funkcjonowanie systemu Bazy Wiedzy.

Baza Wiedzy to portal, na którym możesz zaprezentować swój dorobek naukowy, prowadzić swój własny profil i pokazać swoje osiągnięcia.

Nie zwlekaj i zaloguj się do Bazy już dziś!

Instrukcje

Formularze zgłoszeniowe

• Dane osobowe / zmiana danych osobowych (DOC ; PDF)
  • Zgłoszenie publikacji – artykuł w czasopiśmie (DOC ; PDF)
  • Zgłoszenie publikacji – rozdział w monografii (DOC ; PDF)
  • Zgłoszenie publikacji – książka (DOC ; PDF)
  • Zgłoszenie osiągnięcia artystycznego (DOC ; PDF)
  • Aktywność zawodowa – publikacja czasopisma lub serii wydawniczej (DOC ; PDF)
  • Aktywność zawodowa związana z instytucją, organizacją lub towarzystwem (DOC ; PDF)
  • Aktywność zawodowa – zespół badawczy, ekspercki, koło naukowe, inne (DOC ; PDF)
  • Aktywność zawodowa – organizacja konferencji, seminarium, warsztatów (DOC ; PDF)
  • Osiągnięcia zawodowe – stopnie, tytuły specjalizacje (DOC ; PDF)
  • Osiągnięcia zawodowe – certyfikaty (DOC ; PDF)
  • Osiągnięcia zawodowe – nagrody i wyróżnienia (DOC ; PDF)

Baza Wiedzy AT – Koordynatorzy:

Uczelniany:

Wydziałowi:

Baza Wiedzy AT – Redaktorzy:

W sprawach związanych z Bazą Wiedzy prosimy o kontakt pod adresem: bw@anstar.edu.pl

Baza Wiedzy AT została zrealizowana w ramach projektu „P erspektywy W spółpraca S ynergia Z arządzanie w Tarnowie” finansowanego ze środków Funduszy Europejskich Wiedza Edukacja Rozwój, Oś priorytetowa III: Szkolnictwo Wyższe dla gospodarki i rozwoju; Działanie 3.5: Kompleksowe programy dla szkół wyższych.